پنجشنبه, 11 تیر 1394

آخرین بروز رسانی: 07:37:59 AM GMT

صفحه‌ی کنونی: سینما سینمای جهان تیترهای رسانه‌ها فهرست های آخر سال بهترین فیلم های 2011 را در "کافه سینما" دنبال کنید-3: ملانکولیا بهترین فیلم اروپا در سال 2011/ لیست برندگان جوایز فیلم اروپا در «کافه سینما»/انتخاب مردم اما "سخنرانی پادشاه" بود

فهرست های آخر سال بهترین فیلم های 2011 را در "کافه سینما" دنبال کنید-3: ملانکولیا بهترین فیلم اروپا در سال 2011/ لیست برندگان جوایز فیلم اروپا در «کافه سینما»/انتخاب مردم اما "سخنرانی پادشاه" بود

فرستادن به ایمیل چاپ
+ 32
+ 6

کافه سینما- برگزیدگان بیست و چهارمین دوره جوایز فیلم اروپا معرفی شدند. فیلم‌های پسری با یک دوچرخه، در دنیایی بهتر، لو هاور، سخنرانی پادشاه، آرتیست و ملانکولیا نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم شده بودند که از بین این‌ها ملانکولیا توانست عنوان بهترین فیلم را بدست آورد.

سوزان بیر نیز به خاطر کارگردانی فیلم دانمارکی در دنیایی بهتر جایزه بهترین کارگردان اروپا را بدست آورد. بیر در حالی این جایزه را گرفت که رقیبان مطرحی چون لارس فون تریر، آکی کوریسماکی و بلا تار را در پیش رو داشت. تیلدا سوئینتون نیز در ادامه موفقیت‌هایش در فصل جوایز امسال توانست با کنار زدن کریستن دانست، جایزه بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم باید درباره کوین صحبت کنیم بدست آورد. کالین فرث نیز که سال گذشته جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را بدست آورده بود، برای همان فیلم سخنرانی پادشاه این‌بار جایزه بهترین بازیگر مرد اروپا را بدست آورد.

جایزه بهترین فیلم‌نامه نیز به برادران داردن برای پسری با یک دوچرخه رسید تا آن‌ها نیز دست خالی این مراسم را ترک نکنند.

میشل پیکولی بازیگر مطرح فرانسوی نیز جایزه افتخاری آکادمی فیلم اروپا را بدست آورد. پیکولی 76 ساله امسال برای بازی در فیلم ما یک پاپ داریم (نانی مورتی) تحسین منتقدان را برانگیخته بود.

آکادمی فیلم اروپا جایزه یک عمر فعالیت هنری را نیز به استفان فریزر فیلمساز انگلیسی و کارگردان آثاری چون روابط خطرناک و ملکه اهدا کرد.

فیلم سخنرانی پادشاه به کارگردانی تام هوپر نیز به عنوان بهترین فیلم از نگاه مردم انتخاب شد.

کافه سینما

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا
حامی پروژه ملی جوملا فارسی شرکت نوید ایرانیان